2018 Bilkent Summer Macro Workshop

The 2018 Bilkent Summer Macro Workshop will take place on 14 August 2018, with presentations by Daron Acemoğlu (MIT), Ufuk Akçiğit (University of Chicago), Selman Erol (Carnegie Mellon), Burçin Kısacıkoğlu (Bilkent) and Sang Seok Lee (Bilkent). The workshop program can be accessed here .
...Read More

İktisat Bölümü meslek seminerleri

İktisat Bölümü'nün bu seneki meslek tanıtım seminerlerine bekleriz! Önümüzdeki seminerler 8 Ağustos Çarsamba saat 16:30'da ve 11 Ağustos Cumartesi saat 10:15'te gerçekleşecek. Bütün sunumlar EE-04 dersliğinde veriliyor. Sunum dosyasına ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız....Read More

Tanıtım videomuzu YouTube kanalımızda izleyebilirsiniz!

Bölümümüzü, iktisat alanını, mezunlarımızı ve öğretim üyelerimizi daha yakından tanımak isteyenleri YouTube kanalımızdaki tanıtım videolarımızı izlemeye davet ediyoruz! Öğretim üyelerimiz Erinç Yeldan, Refet Gürkaynak, Pelin Akyol, Kemal Yıldız, Banu Demir, Emin Karagözoğlu, Burçin Kısacıkoğlu, ve mezunlarımız Yunus Can Aybaş, Cem Tütüncü, İrem Bilir ve Doğa Demirhan Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü'nü ve iktisat eğitimini anlatıyorlar.

YouTube kanalımıza erişmek için lütfen buraya tıklayınız....Read More

All News